Pak Service Banka Temizlik, Banka Temizlik şirketi, Banka Temizlik Hizmetleri

Pak Service Temizlik Şirketi Danışma Hattı | 0216 418 10 29 - 0535 347 88 78

Ana Sayfa | Temizlik | Banka Temizlik

Banka Temizlik

Banka temizliği özel koşullar içeren, eleman güvenilirliği ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmış personel ile yapılmaktadır. Elemanların büro işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir.

banka temizlik banka temizlik

Bankalar, her kesimden insanın ziyaret ettiği, yoğun kullanılan yerler olması ve faaliyet alanı nedeniyle ekstra bir özenle seçilen personel aracılığıyla temizliklerini sağlanmaktayız.

banka temizlik firmaları

Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli husustur. Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara, banka temizlik hizmeti verilmektedir.

Ülkemizin en prestijli ve gelişmiş kuruluşlarından bir tanesi olan, tasarım, temizlik ve görünümü ile de göz dolduran bankaların, gereksinimi olan temizlik hizmetlerini veren PAK SERVICE Temizlik Şirketi, dosyaların, bilgisayarların, mobilyaların ve yüzeylerin temizlenmesinde profesyonel çalışanları ve modern temizlik malzemeleri ile etkili rol oynamaktadır.

Görünümü ve temizliği ile her zaman mükemmel ve kusursuz olması gereken bu kuruluşlar için kurumsal destek veren, modern donanımları ve profesyonel ekip ruhu ile hijyenik ve düzenli ortamlara imzasını atan PAK SERVICE Temizlik Firması, banka, vergi dairesi temizliği şirketleri arasında lider ve öncü bir yapıya sahiptir.

banka temizlik şirketi

İş ahlakı ve disiplinine büyük önem veren, güvenilir kişilerden kurduğu kadrosu ile yüz de yüz müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetler veren temizlik şirketimiz, banka temizleme fiyatları ile de farkını ortaya koyan, alanının en cazip ve ekonomik koşullarını sunarak müşteri destek ve devamlılığını sağlayan profesyonel bir kimliğe sahiptir.

Banka içinde bulunan çöp sepetleri, küllükler vb. yerlerdeki çöpler toplanır. Küllükler temizlenir,çöp sepetlerinde bulunan hijyenik çöp poşetlerinden kullanılmayacak durumda olanlar yenileriyle değiştirilir.

Çöp toplama işleminin bitiminden sonra eşyanın tozlarının alınması hizmeti başlar.Toz alma işleminde genel prensip en üstten başlayarak aşağıya doğru inmektir.

Bu şekilde dolap, masa, etejer, sepha, sandalye, koltuk vb. tozları uygun temizleyici madde ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıslatılıp, iyice sıkılmış nemli bezlerle yapılır. Ayrıca bilgisayar, fotokopi, faks vb. elektronik cihazların tozları kuruya yakın bezlerle alınacaktır.

Temizliğin bitiminde sıra artık ofis içi zeminlerin temizliğine gelmiştir. Mevcut ise halı zeminler vakumlu elektrik süpürgeleri ile süpürülür.

TEMİZLİK Galeri


Devamı için tıklayın